Care poate fi cauza durerii mele de coccis?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1487696387 cu 7 ani in urma.

As dori din suflet sa ma lamureasca si pe mine cineva,daca e posibil pt ca sunt super speriata,mai ales dupa ce am putut citi pe net....am o durere ascutita in zina coccisului de vreo 2 sapt,dar doar in timpul mersului...tin sa adaug ca lucrez 12 ore doar stand p scaun...am folosit creme(diflex d ex)si pastile pt dureri si disconfortul dispare in acea zi,dar a doua zi iarasu revine....c as putea sa fsc??credeti ca asta indica o posibila tumora in aceasta zona??pt ca sunt ff speriata...multumesc.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1503602666

acum 6 ani

Buna!!Si eu de cateva zile cand stau jos ma doare...si sus la ceafa la vant rece ma doare tot umarul