Buna ziua?

Oase si articulatii Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de Utilizator21547389199 cu 5 ani in urma.

Buna ziua de o luna ma doare foarte rau in zona coccisului am dureri ingrozitoare care se amelioreaza la mers iar in pozitie culcat se agraveaza.Durerea o mai simt si in zona coapselor iar cateodata intre omoplati,oare ce ar putea sa fie va rog daca se poate sa ma ajute cineva cu un raspuns,si un medic ar fi si mai bine?Nu stiu la ce medic sa ma duc si ce analize sa fac?Multumesc astept raspunsuri!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerile-de-coccis-cum-se-pot-trata_16696

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Buna seara,
Trebuie sa consultati, evident, un neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior