Buna ziua ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11528385232 cu 5 ani in urma.

Aș avea și eu o întrebare să întâmplat într-o duminică am sărit de la parter deoarece am rămas blocată în casa cu micuta mea.... Când am sărit nu stiu exact cum am căzut cu piciorul stâng deoarece nu mai puteam mergea în el.. Am mers la urgente mi-au făcut niște radiografi la picior și mi s-a spus că am spart călcâiul, Mi-au pus o artera gen ghips dar nu l-am suportat și l-am dat jos..acum folosesc gheață și un unguent Sindolor gel... Astept un răspuns și nici la ora actuală nu pot merge este invinetit și umflat...

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/afectiuni-ale-tendonului-lui-achile_1616

Utilizator11528385232

acum 5 ani

Asta v-am explicat că am fost la control am facut două radiografia din care mi-au spus că am călcâiul spart... Și nici în momentul de față nu pot merge în el