Buna ziua ?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1518508073 cu 6 ani in urma.

Va rog frumos ajutați-mă am o problema la degetul mare de la picior in urma cu 4 luni am fost la un salon de manichiura pedichiura și o tipa de acolo ma atins la colț ca am avut foarte mari probleme cu degetul,a început să mi se umfle sa nu mai pot sta încălțată cu nimic,am consultat un medic chirurg acum câteva zile și am fost operata adică unghia mi-a fost scoasă la acel deget de 6 zile și vreau sa spun cât am fost bandajată de domnul doctor nu ma durut degetul iar dânsu mi-a spus să-l las liber sa nu-l mai bandajam să-l lăsam liber sa se vindece,dar au început durerile ma înjunghie foarte tare,doctorul respectiv nu mi-a dat nici’un fel de antibiotic doar să-mi dau cu baneocin pudra !! Va rog frumos ce pot sa fac sa nu ma mai doară să-mi treacă pot lua niște andibiotic ceva ???

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/unghiile-incarnate_8946

MembruMobileApp1518508073

acum 6 ani

Vă multumesc mult !! O zi minunata !!