durere umeri

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp310222 cu 7 ani in urma.

în urma cu ceva timp , am avut ambele mâini sclintite din umeri cel puțin ăsta mă gândesc ca a fost ..ca o simpla raza la doctor mia spus ca nu am nimic dar eu nu puteam sa ridic mâinîle.. acum de cv timp mam apucat din nou de sport și mam forțat puțin mai tare și mia revenit din nou acea durere de nedescris ce pot face ?

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 7 ani

Buna ziua!
Organismul D-voastra protesteaza, prin durere, la agresiunile la care este supus.
Trebuie sa va revizuiti profund atitudinea in legatura cu acel sport care va distruge.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior