As dori niste sfaturi ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11552470550 cu 5 ani in urma.

Acum cateva zile mai exac sambata in timp ce jucam fotbal am simtit o durere la picioru drept pe interior la glezna m am oprit si incateva minute mi sa umflat si am si o pata rosie am tinut si gheata m am dat si cu crema dar tot umflata este si inca ma doare!!!!

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Buna seara,
Va rog sa ma scuzati, dar nu am reusit sa inteleg: care este intrebarea D-voastra?
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Utilizator11552470550

acum 5 ani

Acum cateva zile la un meci de fotbal in timp ce alergam fara sa fiu lovit de cineva am simtit o durere la glezna si incateva clipe mi sa si umflat si cand fac o miscare mai brusca ma inteapa!!!!

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Buna seara,
Va rog sa ma scuzati, dar nu am inteles: care este intrebarea D-voastra?
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior