articulatii

Oase si articulatii

Postata de Ronyn cu 12 ani in urma.

acum 2 ani am avut un accident cu un scuter...la care m-am lovit la genunchiul drept...la radiografie nu a iesit nimic...totusi la un efort mai indelungat inca ma resimt si ma doare...il simt mai ales la schimbarea de sezon...ce ar trebui sa fac? o vizita pe la bai ar fi recomandat ma gandesc(dar ceva mai peste 5 luni as putea ) in rest ce imi recomandati? multumesc anticipat :)

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

In primul rand un consult la ortopedie, de unde vi se vor da si recomandari in cunostinta de cauza.