articulatia soldului

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp150330210423220 cu 9 ani in urma.

Cum se trateaza durerile de sold, nerv scatic, muschi fesieri?

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 9 ani

Mergi la reumatolog, numai acolo vei putea afla cauza durerilor, si tratamentul lor.Nu poti afla pe internet solutia, fara sa te consulte un medic competent in problemele astea, si apoi sa-ti recomande tratamentul.

MembruMobileApp150330210423220

acum 9 ani

Multumesc

Dr. Marius Uscatu

acum 9 ani

Buna ziua!
Suferinta descrisa de catre D-voastra face parte din sindromul compresiv lombar (hernie de disc).
Prin urmare, logic, trebuie sa consultati un neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior