analize?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11551963073 cu 5 ani in urma.

buna ziua,ce analize se fac inainte de operatie si daca interventile se fac la distanta de 4 luni de la un picior la celalat ,nu este mersul ingreunat sau chiar imposibil? intreb deoarece urmeaza sa fac o asemenea interventie si sunt ft nelinistita.Multumesc

Raspunsuri (4)

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

La ce interventie va referiti?
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Utilizator11551963073

acum 5 ani

La operatia de alungire a oaselor.

Utilizator11551963073

acum 5 ani

Alta necunoscuta fiind si recuperarea dupa interventie.Va multumssc pt timpul acordat si raspuns.

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Necesarul de analize va fi stabili de catre echipa chirurg-anestezist.
Planul de recuperare va fi stabilit de catre chirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior