analiza

Oase si articulatii

Postata de flory953 cu 10 ani in urma.

unde ma pot duce cu sotul sa fac "EMG" cu stimula detectie mai ieftin caci suntem pensionari si din provincie,de la mine pina la Bucuresti ma costa motorina cam 200 lei ,si daca cineva a facut acest test mai iaftin il rog sa-mi spuna ,si cum sa iau legatura cu respectivul spital.
va multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 10 ani

Buna ziua!
Este o investigatie ce tine de specialitatea Neurologie.
Prin urmare, trebuie sa postati intrebarea la aceasta sectiune.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior