amortire

Oase si articulatii

Postata de adri_ela2000 cu 14 ani in urma.

DE FOARTE MULT TIMP MANA DREAPTA SI MAI EXACT PALMA SI DEGETELE IMI SUNT AMORTITE.PARCA LE SIMT UMFLATE,DAR DACA LE PRIVESC NU SUNT.UNEORI MA DOARE COTUL SI UMARUL.AM FACUT TRATAMENT CU ARCOXIA,CU TRATUL INJECTABIL,CU PADUDEN,DAR TOT L FEL MA SIMT.CE POT SA FAC/VOI MAI SIMTI VREODATA NORMAL ACEASTA MANA/

Raspunsuri (2)

mirela

acum 13 ani

am luat si eu arcoxia si sincer nu am simti mare lucru cred ca nu e nimic adevarat

mariana

acum 13 ani

incercati sa faceti o rezonanta magnetica, singura prin care puteti sa vedeti care este adevarata problema.