amorteala degetelor

Oase si articulatii

Postata de lauras28 cu 12 ani in urma.

am 30 ani si de curand am adus prin cezariana un ingeras pe care il asteptam de foarte mult timp.Operatia de cezarian a decur cu ceva probleme,mi-au gasit chisturi,,copilu avea cordonul ombilical imprejurul gatului,,,,anestezia mi-au facut-o prea mare de era sa nu ma mai trezesc ziceau ca imi lipseste ceva din sange si daca o sa imi fac alta operatie sa nu uit sa precizez asta anestezistului,,,oeratia de cezariana o fost facuta in Grecia si nu as putea sa spun care este problema exacta pe care o am ca nu am inteles termenii medicali,,,problema este ca dupa anestezie am ramas cu amorteala a degetelor de la mana dreapta mai exact a buricilor degetelor,Cum as putea rezolva problema asta,,,au trecut 24 de zile si nu vad nicio ameliorare,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

mary

acum 12 ani

In primul rand mergi la neurolog la consult si ca tratament acupunctura la un medic chinez si recuperare medicala in cazul cand este o afectiune la coloana cervicala .tratamentul de mai sus tine de homeopatie il puteti incerca dar este cam apa de ploaie mai degraba merge pe efectul placebo .sanatate

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului