am nevoie de ajuor

Oase si articulatii

Postata de GustFericirea cu 11 ani in urma.

de la un timp,nu ma mai pot concenta.nu imi ramane nimic in minte,am o memorie scurta,uit de la mana pana la gura.am mainile si picioarele foarte reci,si sunt ametita intreaga zi.am o problema cu efortul,transpir din orice si obosesc f repede.nu imi pot strange pumnul foarte bine si am o problema cu depresia si starile de greata si rau.am doar 15 ani si nu este deloc normal.ma puteti ajuta?

Raspunsuri (2)

Dr. Adina Anghelea

acum 11 ani

Este posibil sa aveti anumite deficiente nutritionale , dar , pentru a descoperi cauza acestor simptome trebuie sa faceti o evaluare mai amanuntita a starii de sanatate si sa urmati un tratament tintit pe disfunctiile din organism. Daca sunteti din Bucuresti, puteti veni la cabinet pentru o evaluare
O zi buna!
dr.Adina Anghelea
*

Ramo

acum 11 ani

Renunta la droguri ;)