Am dureri cumplite la genunchi, nu imi pot misca piciorul stang

Oase si articulatii

Postata de cisabelcor cu 10 ani in urma.

Pentru d-na dr. Cristian Irina.
Stimata doamna doctor. ce trebuie sa fac in cazul in care am dureri ingrozitoare la genunchiul stang, este si umflat si nu imi pot misca piciorul?
Va multumesc sia stept raspuns. Am 56 de ani si 120 kg. Nu pot slabi nici cu dieta si nu pot face miscare caci am 14 alte boli. E mult de spus. Cum va pot contacta?

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 10 ani

Buna seara!
Colegul solicitat nu a raspuns intrebarii D-voastre.
Ne puteti preciza: 12o kg la ce inaltime??
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior