Am avut un accident de munca la degetele maini stangi

Oase si articulatii

Postata de dyncer40 cu 13 ani in urma.

Am avut degetele 2 si 4 de la mana stanga fracturate si le-am avut in atela ghipsatasata .Dupa ce mi-am dat atela jos Dn doctor m-ia zis sa fac miscare la degete sa imi dau drumu la articulatii .
Am facut miscare trei saptamani si inca imi amortesc degetele daca nu fac miscare(mai ales noaptea cand dorm ) .Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sau ce alifie sa folosesc sa imi dau drumu la articulatii sau trebuie sa ajung la dumneavoatra la recuperare?

VA MULTUMESC DIN TOATA INIMA BAUBEC DINCER.

Raspunsuri (1)

raluca

acum 13 ani

Incearca sa folosesti crema AbemarMed care este buna pentru a-ti reface articulatiile. Trebuie aplicata prin masare de 1-3 ori pe zi, pana cand crema intra in piele .