ajutorrr!

Oase si articulatii

Postata de corina378 cu 15 ani in urma.

As dori sa_mi raspunda si mia cineva de ce fratelui meu i sa unflat p***a piceorului cu tot cu degetu mare mai intii.va multumesc frumos

Raspunsuri (4)

acum 15 ani

Buna,

poate fi vorba despre o infectie - care poate avea consecinte grave.
Mergeti de urgenta la Ortopedie pentru analize!

corina378

acum 15 ani

Cu siguranta ca merge la medic dar prima am scris aici pentru ca, stiu ca primeam raspunsurile potrivite si pentru ca imi place sfatul medicului.iti mulumesc mult .

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

sau poate fi un inceput de artrita reumatoida...nu este de glumit cu asta,este o boala de foarte lunga durata,la unii chiar toata viata pentru ca ste declansata din cauza unei disfunctii a sistemului imunitar care isi ataca propriile organe,in cazul acesta ataca cartilagiile dintre incheieturile oaselor

corina378

acum 15 ani

Iti multumesc din suflet pentru raspuns,a fost la medic fratele meu si are CUTA-nu stiu prea multe ce si cum este a inceput tratament se simte bine,regim.multumesc mult.pop.