ajutor

Oase si articulatii

Postata de Cristian198126138 cu 15 ani in urma.

ajutati-ma sa gasesc un tratament pentru durea la genunchiul sting...nu am fost la doctor dar am o durere groaznica cind merg....

Raspunsuri (3)

gabriela287126308

acum 15 ani

Buna. Iti recomand sa apelezi la un medic reumatolog, pentru a depista cauza si ati prescrie un tratament. Dar pentru moment incearca cu calmante, Mydocalm si local cu un unguent reumatologic. Intreaba farmacistul ce iti poate recomanda. O zi buna in continuare

Alexa1

acum 15 ani

iti recomand infiltratii in genunchi cu aflutop,este extract de peste marin,e f bun,mergi la institutul de medicina alternativa si homeopatie de langa spitalul panduri,la dr dumitrescu,face minuni!!!

ioana174129709

acum 15 ani

consulta un ortoped ,poate fi o leziune de menisc daca durerea nu a cedat in urma tratamentului cu antiinflamatorii ceva nu e bine .