Afectiuni ale mersului

Oase si articulatii

Postata de cu 16 ani in urma.

Buna ziua, daca ar putea sami spuna cineva din ce cauza eu umblu cu varfurile in interior si chiar foarte aiurea umblu cu picioarele,nici nu stiu cum sa descriu mai bine problema, nu umblu drept si am si ameteli in timpul mersului, obosesc foarte repede, ma dor picioarele si oasele,
Va rog raspundeti-mi, va rog frumos, dati-mi un sfat sau ce ar trebui sa fac
Multumesc

Raspunsuri (1)

acum 16 ani

eu m-am interesat si poate fi vorba si de Platfus, doctorita de familie spune ca nu se poate interveni chirurgical si nici purtarea unei talonete, pantofi facuti la comanda dar in brosura unde am aflat mentiona exact invers, atunci nu stiu ce sa mai cred si pe cine sa cred?
daca cineva stie ceva, sa-mi raspunda