ACUM O LUNA M-AM TREZIT CU O DURERE CERVICALA INTENSA CARE COBORA PE SUB BRAT PANA SUB COT.?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1479305692 cu 7 ani in urma.

DUREREA S-A DUS PE NERV CRED,NICI NU PUTEAM INTOARCE CAPUL,IAR ACUM A AJUNS IN DEGETUL MIC SI INELAR.AM LUAT TRATAMENT CU ARCOXIA,NEUROMULTIVIT,REVITANERV SI GABAPENTINA,MYDOCALM,DAR TOT MA DOARE SI AM MANA AMORTITA.CE POATE FI?DE MULTI ANI AM PRB CU COLOANA,ARTROZA ,ETC

Raspunsuri (1)

Daniel

acum un an

Si eu le am dureri de cap ameteli am o artrita si spondiloza cervicala cred ca e prbl cu nervii imi da si puls marit mai multe de 6 luni inca caut prbl exacta