5°MTT?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1508535137 cu 6 ani in urma.

Buna seara!Pe 11 octombrie mi s-a pus atela gipsata pt fractura diafisaria oblicua 5°MTT.Pe 14 octombrie in urma dureri/usturimii insuportabile am revenit la spital unde mi-au dat si repus atela gipsata fara sa gaseasca nimic.Problema este ca usturimea a revenit intr-un fel de nu pot dormi noaptea.Nu imi trece cu absolut nici un medicament.Si este din ce in ce mai insuportabila.Nu sunt o persoana sensibila la durere dar este ceva greu de suportat.Intrebarea mea este ma reintorc la spital sau astept pana pe 27cand am programare.Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa apelati numarul de urgenta 112 sau sa consultati un medic cat mai curand posibil.