Scaun gelatinos

Nutritia copiilor

Postata de Bexi cu 12 ani in urma.

buna ziua, am un bebel de 3 luni alaptat exclusiv la san. de la 2 luni are scaun gelatinos, ca secretia nazala. cam in aceeasi perioada cand au inceput aceste simptome am inceput sa ii dau si Infacol picaturi pentru colici, doar ca tratamentul cu Infacol l-am terminat de 2 saptamani deja, dar scaunul tot asa a ramas. oare din ce cauza e asta? multumesc

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului