pentru pofta de mincare

Nutritia copiilor

Postata de spataru88442 cu 13 ani in urma.

buna!!! imi spuneti si mie va rog ce se poate de facut pentru a ridica pofta de mincare la copil are 1an si 4 luni si care pot fi cauzele ca nare pofta de mincare deloc. pina la ce virsta poate bea lapte artificial??? multumesc

Raspunsuri (1)

[email protected]

acum 13 ani

Buna,eu iti recomand pentru lipsa poftei de mancare LIV.52.Este un sirop pe baza de plante care se gaseste in orice farmacie.Eu i-am dat fetitei mele,recomandat de pediatru,cand avea 10 luni si am fost fff multumita.A avut efect imediat.I-am administrat o lingurita pe zi timp de 2 saptamani.Sanatate la bebei.