NUTRITIE SI METABOLISM?

Nutritia copiilor

Postata de membru232516 cu 10 ani in urma.

Fiul meu are 20 ani si nu este multumit de greutatea sa, spune ca la inaltimea si varsta lui ar trebui sa aiba 67 - 75 kg. Este student in Cluj, v rog sa-mi spuneti la ce Clinica sa mergem sau chiar medic boli metabolice si de nutritie. Multumesc

Raspunsuri (2)

Carmen

acum 10 ani

Pai si ce sa intelegem? E supraponderal sau subponderal? Si ce inaltime are?

membru232516

acum 10 ani

Imi cer scuze...inaltime 1,75 m, 62 kg ...crede ca e prea slab