nas infundat

Nutritia copiilor

Postata de Ducos cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am nasul infundat doar pe o parte, si acea parte difera in functie de cum stau in pat(daca stau pe dreapta imi este infundat pe dreapta si daca stau pe stanga imi este infundata partea stanga). Imi puteti spune ce as putea avea?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Probabil o rinosinuzita.
Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist pentru evaluare si tratament adecvat.