lipsa pofta de mancare

Nutritia copiilor

Postata de verra30 cu 11 ani in urma.

lipsa pofta de mancare

Raspunsuri (2)

Tomas Anca

acum 11 ani

lipsa poftei de mancare, balonarile, durerile de burta, durerile de cap sunt doar o parte din simptomele provocate de prezenta parazitilor in organism. am gasit pe situl web *** un tratament extraordinar destinat eliminarii tuturor tipurilor de paraziti din organism. Pachetul este format din tinctura de nuca neagra, capsule de pelin si capsule de cuisoare. Merita incercat! Toti oamenii sufera de paraziti!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic internist pentru o evaluare clinico-biologica.