Lapte praf?

Nutritia copiilor

Postata de Utilizator11615975937 cu 3 ani in urma.

Ce lapte ar fi mai bun pentru 6 saptamani?folosim nan1 optipro si ne gandeam sa incercam si confortis1. Care este mai ok dintre acestea 2?
Ps: ne-am gandit sa svhimbam pentru ca fata noastra iesea de 2-3 afara pe zi si acum este nevoie cateodata sa folosim supozitor cu glicerina?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul pediatru. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nutritia-copiilor/alimentatia-in-functie-de-varsta-0-6-luni_16384