Imi puteți da un sfat ?

Nutritia copiilor

Postata de Utilizator11565723798 cu 4 ani in urma.

Am o fetiță de 11luni , mânca bine dar de 2 zile nu mai vrea sa mănânce absolut nimic.ce baga in guriță da să verse .are intenția de a mânca și nu poate ii se face un fel de greață.are și diaree și nu vrea sa ia nimic de la ce sa fie

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua! Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.