Cum pot slabi?

Nutritia copiilor

Postata de byanka-aryana-sonya cu 13 ani in urma.

Cum pot slabi adolescentii de la 17ani in sus...eu de exemplu imi doresc sa slabesc 10kg in maxim 1an..am 17ani,1.72m si 68de kg..help please!

Raspunsuri (8)

o mama

acum 13 ani

Sport la sala sub indrumarea unui specialist si alimentatie rationala. Putina paine sau deloc si fara mancare dupa ora 18.

byanka-aryana-sonya

acum 13 ani

si dak excludem salasi toate astea..eu sunt in cipru..si..nah...adic ma gandeam la ceva..sport la domiciliu..sau stiu eu..am parcul in fata..ce fel de sport..sau...dupa ora 18numai pap,paine alba deloc si nici integrala,dulciri nu..dar ms pt fsfat

camioana25

acum 13 ani

mult sport nu neaparat sala si multe legume si fructe proaspete

byanka-aryana-sonya

acum 13 ani

ms pt sfat...asa am sa fac...

andreea

acum 13 ani

eu zic ca esti binisor la inalltimea ta nu cred ca ar trebui sa slabesti 10 kg.oricum bafta!

byanka-aryana-sonya

acum 13 ani

mersi frumos scumpa

alina

acum 11 ani

am 13 ani si 1m 50cm si am 40 kg..in ultimul timp mam ingrasat cu 2kg....incerc sa maninc mai multe legume si fructe , sa nu maninc seara....insa nustiu de ce nu prea mi se primeste sa le dau jos aceste kg adaugate in ultima vreme...

taniusa

acum 11 ani

incearca sa nu maninci piine dupa ora 18 si in timpul zilei maninca piine neagra .. l fiecare masa bea cite o cana de apa ... eu am slabit mincind de 3 ori pe zi cite 4 linguri de orez fiert chear ajuta intro luna am slabit 6 kg