Buna , ma numesc Maria si am varsta de 17 ani , am o inltime de 1,50 m si 34 de kg fara haine .Ori ce as face si cat as manca nu ma pot ingrasa nici un gram . Acest lucru se intampla de 3 ani . Oare ce ar trebui sa fac ?

Nutritia copiilor

Postata de MembruMobileAppBriciualexandra1617 cu 6 ani in urma.

Nu ma dezvolt in nici un fel .Nu cresc si nici nu ma ingras .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/cum-puteti-lua-in-greutatei_9177