bebelus 10 luni

Nutritia copiilor

Postata de deborah_jessica cu 13 ani in urma.

ce vitamine pot sa-i dau fetitei mele de 10 luni pt k se raceste foarte des.multumesc

Raspunsuri (5)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

deborah_jessica

acum 13 ani

multumesc pt raspuns,ma gandeam k totusi un supliment de vitamina c ii mai intareste sistemul imunitar.

Iuli

acum 13 ani

Mergi cu copilul la pediatru si acesta va va spune ce sa faceti sau ce sa ii dati.

Iuli

acum 13 ani

"cu chimie nu se reface" :))))))))) Sunt foarte curioasa ce cunostinte ai tu in domeniul chimiei de iti poti permite sa denigrezi acest domeniu stiintific! Am fi pierduti daca nu ar exista chimia.

Carpe Diem

acum 13 ani

Picaturi de vitamina c pt bebelusi sau sucuri proaspete de portocale, mai puteti sa-i puneti sirop de pin sau mecese ( de la plafar sau facut in casa) in ceai. De la varsta de un an veti putea sa-i da-ti sirop natural de echinacea, dar asta sa intrebati medicul pediatru.