ALIMENTATIA COPIILOR

Nutritia copiilor

Postata de camelia269 cu 15 ani in urma.

AM UN BAIETEL DE 3 ANI DE VREUN AN JUMATATE AM PROBLEME CU EL CU MANCAREA I-AM DAT MULTIVITAMINE DAR CAND INTRERUP TRATAMENTUL IAR NU MAI MANANCA CE SA FAC MANANCA FART PUTIN SI DOAR CE VREA EL.VA ROG AJUTATI-MA CU UN SFAT VOI CE LE DATI COPIILOR VOSTRI PENTRU POFTA DE MANCARE?

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Am auzit ca MultiSanostol sirop este cel mai bun pentru copii. Multa sanatate

Cornelia

acum 10 ani

Lipsa poftei de mancare poate fi cauzata de un parazit. I-am dat celor mici ai mei un extract de usturoi si ceapa de la GNLD (www.nutritie.biz/garlic.html), chiar daca nu eram sigura ca au viermi, si dupa cateva zile le-a revenit pofta de mancare.