test adn

Nou nascutul

Postata de myreylle cu 14 ani in urma.

Am si eu o intrebare:cat costa testul adn si cum se procedeaza?
Multumesc!!

Raspunsuri (14)

Preity

acum 14 ani

La ce te referi exact?Eu stiu cum se procedeaza pentru determinarea defectelor de cariotip,insa nu stiu cat costa.Eu i-am facut fetitei la Parhon.Pentru ea desigur ca nu am platit nimic,de aia nu stiu cat costa.Ce am auzit eu ar fi undeva in jur de 2500 de lei,insa nu stiu sigur nimic.Poti da un telefon la Institutul Parhon,ceri la laboratorul de genetica si intrebi acolo exact ce vrei sa stii.

myreylle

acum 14 ani

multumesc

cristina

acum 13 ani

buna deci daca am inteles eu bine pt copil nu costa nimik dar pt tata costa 100 E?
astept daca stie cineva concret sa-mi scie si mie ceva
[email protected]

fangtasia

acum 14 ani

testul ADN ptr ca sa afli de exemplu daca esti tatal cuiva te costa in jur de 0 mie de euro foarte scump

Adi

acum 13 ani

Confirm 1000 de euro.

DIANA

acum 12 ani

Testul ADN tata copil este 650ron

luncasu robert

acum 10 ani

am inteles ca este si test salivar cit costa imi poate spune cineva

[email protected]

acum 10 ani

ASI DORI SA-I FAC UN TEST ADN BAIETELULUI MEU AN VARSTA DE 6 ANI JUMATATE,PENTRU LINISTEA SUFLETEASCA A SOTULUI MEU,VA MULTUMESC

[email protected]

acum 10 ani

unde pot sa merg sa efectuez acest test si care este pretul acestei analize?

cristina

acum 9 ani

cat costa sa faci un test adn sa-i demostrez la unul k copilul meu este al lui?

Ionelia enache

acum 8 ani

Buna sunt Ionelia.vreau sa fac ADN la fetita mea in varsta de 13 ani pentru a sti si ea cine este tatal ei.unde asi putea sa fac ADN si cat mar costa.

pandelescu adrian

acum 8 ani

pandelescu adrian , am o fata de 5ani si vreau sa fac testul a.d.n. pentru a vedea daca este a mea deoarece (sotia)mama fetei umbla si cu alti (tati).

Anonim

acum 8 ani

Asi dori sa stiu cat costa testul ADN
Va rog frumos sa-mmi spuneti cat de repede . Multumesc!!!

anne mary

acum 8 ani

asi vrea sa stiu si eu unde pot face testul adn baietelului meu in varsta de 3 luni si cat costa va multumesc