bebele meu are 1 anisor si nu vrea sub nici o forma lapte praf

Nou nascutul Abces dentar test2

Postata de Utilizator11618231832 cu 3 ani in urma.

Buna ziua bebele meu are 1 anisor si nu vrea sub nici o forma lapte praf sau lapte de vaca si nustiu ce as putea sai fac sa mănânce mâncare mănâncă dar cand ai dau biberonul si da de gustul laptelui nu vrea deloc ce as putea sai fac???

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul pediatru. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nutritia-copiilor/laptele-de-vaca-in-alimentatia-sugarului-si-copilului-mic_1513

Utilizator11618231832

acum 3 ani

Multumesc