Sfarcuri tari la bebelusi

Nou nascutul

Postata de Antonia Adynuta cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva?Sa mai confruntat cineva cu aceasta problema?Am o fetita de 7luni care are sfarcurile tari ca un bob de mazare.Am intrebat medicul de fam si mi a zis ca este o criza hormonala.Ce a si putea sa fac ?Exista un tratament?Unde sa merg cu ea?Este o problema grava?
Multumesc

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Este ceva normal criza hormonala, cam toti copii pana intr-un an o au.Nu va faceti griji va trece peste ceva timp.

Antonia Adynuta

acum 10 ani

Multumesc pentru raspuns ,sper sa i treaca ca sunt c am ingrijorata