scaune rare la 7 luni

Nou nascutul

Postata de iosefkka cu 12 ani in urma.

Fetitza mea de 7 luni face scaunul o data la 2-3 zile,este normal?eu o mai alaptez la san si la masa ii dau o supica si seara gris cu lapte sau iaurt,ii mai dau si ceaiā€multunesc

Raspunsuri (6)

teo04

acum 12 ani

II POTI ADMINISTRAA O PIERSICA CU BISCUTE SI ITI FA FACE BINE.
DAR SA II DAI MEREU.
E BINE CA MANINCA SUPA CARNEA TREBUIE FIARTA SEPARAT SI APOI SA O INTRODUCI IN SUPA SA FIARBA CU LEGUMELE.
INCEARCA ASA SI O SA MEARGA.

teo04

acum 12 ani

- TU II PUI SI SARE IN SUPA?

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

teo04

acum 12 ani

TE INSELI DOCTORUL PEDIATRU LA FETITA MEA A RECOMANDAT DE LA 4 LUNI MAI INTERESEAZATE SI LA AL-TI MEDICI SAU MAMICI SAU SCHIMBATI MEDICUL

iosefkka

acum 12 ani

multumesc la totii!teo nu ii pun in supa sare,pana la varsta de un an nu este bine k in mancarea bebelusuli sa contina sarea

iosefkka

acum 12 ani

Fetitza mea face acuma SCAUN REGULAT APROAPE IN FIECARE ZI.AM RENUNTAT SA-I DAU BANANE,SI AM INCEPUT SA/I DAU DIMINEATA SI SEARA UN CEAI!