nu se satura

Nou nascutul

Postata de ina.perla cu 13 ani in urma.

fetita mea are 2luni si ii dau lapte prat milupa apatamil ,ar trebui sa ii dau 120ml la 3ore jumatate dar eu ii dau la 3ore si tot plange ,nu se satura ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (3)

ina.perla

acum 13 ani

buna!am o fetita de 2luni si ii dau lapte praf milupa aptamil,ar trebui sa manance 120ml la 3ore jumate dar eu ii dau la 3 ore si tot nu se satura,ce ar trebui sa fac????

constantin

acum 13 ani

Transmite e-mailul si te pot ajuta.

Carpe Diem

acum 13 ani

II dai cand cere si o lasi sa bea cat vrea. Daca nu se satura la 3 ore incearca sa ii dai la 2 ore jumate, e bine sa hranim micutii atunci cand cer.