nou-nascut

Nou nascutul

Postata de rlusucu cu 12 ani in urma.

BUNA ZIUA!!FETITA MEA S-A NASCUT CU OCHIUL STANG LACRIMAND....DUPA 7 ZILE DE LA NASTERE CULOAREA LICHIDULUI S-A TRANSFORMAT INTR-UNA GALBUIE(CA LA CONJUCTIVITA),O DERANJEAZA LUMINA......LOCUIESC IN MAREA BRITANIE IAR DOCTORII AICI SUNT CAM RETICIENTI REFERITOR LA ANTIBIOTICE....CE SFAT M-ATI DA IN ACEASTA SITUATIE?SAU CUM AR TREBUI SA PROCEDEZ PENTRU CA AM FOST LA MEDIC IAR EL MI-A SPUS CA E VORBA DESPRE CANALE CARE SUNT INFUNDATE....

Raspunsuri (4)

rlusucu

acum 12 ani

[email protected]

Mihaela22120678

acum 12 ani

Da, trebuie sa mergeti neaparat la oftalmolog, caci exista un canal care se numeste naso-lacrimar, face legatura intre ochi si nas, pe acolo se scurg lacrimile. S-ar putea sa fie acesta infundat si NU SE DESFUNDA SINGUR! Trebuie intervenit, nu stiu exact cum, stiu specialistii. Sanatate!

Mihaela22120678

acum 12 ani

Da, trebuie sa mergeti neaparat la oftalmolog, caci exista un canal care se numeste naso-lacrimar, face legatura intre ochi si nas, pe acolo se scurg lacrimile. S-ar putea sa fie acesta infundat si NU SE DESFUNDA SINGUR! Trebuie intervenit, nu stiu exact cum, stiu specialistii. Sanatate!

membru212465

acum 12 ani

buna...ne puteti spune cum a decurs lucrurile cu fetita? cred ca avem o asemenea problema si noi cu fetita...astept raspuns..