medic de familie

Nou nascutul

Postata de Teo04. cu 10 ani in urma.

OAMENI BUNI VA ROG FRUMOS SA IMI SPUNETI CUNOASTETI UN MEDIC DE FAMILIE BUN CARE DA COSULTATI PACIENTILOR SI LE ELIBEREAZA SI RETETE SI TRIMITERI SI CONCIEDI MEDICALE SI TOT CEACE AU EI NEVOIE .
AVEM NEVOIE URGENT DE MEDIC DE FAMILIE VA ROG SI TUTUROR MEDICILOR CARE CUNOSC MEDICI AVEM NEVOIE DE O RECOMANDARE SI TUTUROR MAMELOR SAU TATILOR VA MULTUMESC SI ASTEPT RASPUNS VA MULTUMESC.

Raspunsuri (1)

Membrucristian.asavei

acum 10 ani

Ma puteti contacta la numarul 0766.445051 si va voi prezenta mai multi medici de familie in functie de zona unde locuiti.Medicii de familie fac parte din clinici private,iar inscrierea este gratuita.Majoritatea investigatiilor va sunt decontate de casa de asigurari.Inscrierile se fac simplu pe baza C.I.
Va astept pentru mai multe informatii.