imunitate copil 1 an

Nou nascutul

Postata de cu 14 ani in urma.

Buna!Cum pot sa cresc imunitatea copilului meu?Are un an,si de cand mi-a facut o enterocolita destul de urata la 10 luni(pana atunci a fost sanatos tun)sistemul lui imunitar a fost destul de afectat...imi raceste foarte des+rosu in gat din doua in doua saptamani!

Raspunsuri (4)

raluca

acum 14 ani

Buna Aliosa,
Mergi cu bebelusul la medicul pediatru, nu e bine sa-i dai tu copilului pastile asa din auzite, chiar daca sunt vitamine, este prea mic. Ii poti da un sirop de echinaceea , imunobaby. Numai bine

Clari

acum 14 ani

ai putea sa incerci cu oscilococcinum este tot naturist ,eu am mare incredere in el ,ii dizolvi un tub de granule in ceai si-l dai sa bea pe nemancate ,cam vreo 7 zile pe luna. Multa sanatate .

iulia

acum 12 ani

eu zic sa consulti un doctor pediatru sanatate

Laura

acum 11 ani

Buna..am o alata solutie care va functiona cu siguranta si nici macar nu trebuie sa apelezi la medic sau sa ii dai medicamente..astept sa ma contactezi pe adresa de email [email protected] pentru mai multe informatii