diaree sau nu

Nou nascutul

Postata de dariatm cu 13 ani in urma.

bebele meu de 4 luni are scaun moale de cand l-am nascut,are un scaun pe zi iar,in ultima vreme este verde si urat mirositor,nu stiu daca este diaree sau nu????este alimentat artificial doar o masa pe zi lapte de la san.nu este apos doar moale,cum se manifesta diareea la bebei?????

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Pediatrul ce spune?

cineva

acum 13 ani

draga iuli nu mai raspunde daca nu stii

mihaela

acum 13 ani

acelasi lucru ma ingrijoreaza si pe mine bebele meu de 2 luni face o data pe zi si scaunu ala il are daca ii bag supozitorul,si face moale,cu bucatele mici de"branzica" ii dau san.......contraceptivele cerazette au vreo influenta?am citit prospectul dar........???!!?!!??!

maita antonela

acum 10 ani

si a mea are tot 4 luni, face la fel scaun moale, mai verde - negru, si am luat o sapt cerazette, pe care acum le-am intrerupt. nu stiu daca e de la ele insa dr pediatru mi-a recomandat sa o intarc daca iau pastile, pt ca nu ar vrea sa auda mai tarziu ca s-ai facut nu stiu ce fel de cercetari si ar dauna bebelusilor.