de ce plinge bbebe!

Nou nascutul

Postata de teo04 cu 12 ani in urma.

buna-ziua!am o fetita de citeva luni este foarte frumoasa desteapta dar cind vine seara plinge foarte mult, va mentionez ca este foarte bine ingrijita maninca bine ziua doarme bine dar numai cind vine seara plinge foarte mult.
care ar putea fi cauza.
a fost botezata la trei luni era bine, nasa adoua zi a imbaiato pe la 8 seara ,credeti ca este vreun lucru la ce ora se imbaiaza copilul.
de la ce poate plinge asa de rau.
va multumesc.astept cu nerabdare sa imi raspundeti.

Raspunsuri (1)

gaby

acum 11 ani

eu stiu ca se scalda pana apune soarele darrrrrrr acest ritual cu scaldatul nu este recunoscut de biserica tine doar de datini ....dupa vin si superstitii si cred ca nu are nimic copilul doar ca unii mai plang seara...asa de oboseala sau simt ca mama e mai agitata si obosita.....raspund ca poate mai cauta cineva si macar sa gaseasca o parere ca eu nu am gasit.