DDece bebele de 2 luni mananca foarte putin ?

Nou nascutul

Postata de Dana cu un an in urma.

Buna ziua si eu am o problemă am un bebe de 2 luni si mananca foarte putin 60 de mi si ii ghioraie matele in continu este asa de 2 saptamani este vreo problema? Astept un raspuns

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa discutati despre aceste probleme ale bebelusului dumneavoastra cu un medic pediatru.

Puteti consulta lista medicilor pediatri disponibili aici: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie

Mai multe informatii despre alimentatia si ingrijirea bebelusului gasiti in articolele:
sfatulmedicului.ro/Nutritia-copiilor/alimentatia-in-functie-de-varsta-0-6-luni_16384
sfatulmedicului.ro/Nou-nascutul/3-probleme-des-intalnite-la-bebelusi-si-solutiile-lor_12351