ciclu intirziat!

Nou nascutul

Postata de Teo04. cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA.
PE DATA DE 22 MAI MIA VENIT MENSTRUATIA PE DATA DE 8-9 IUNIE AM FACUT DRAGOSTE CU SOTUL MEU NEPROTEJAT DAR AM FOST LA BAIE SA MA SPAL .ACUM DE DOUA SAPTAMINI MA SIMT MOLESITA NU POFTESC DECIT CIND SI CIND DAR AM MARE SOMNOLENTA SI OBOSESC , CE POATE FI SUNT PROGRAMATA LA GENICOLOG SAPT. VIITO.SI LA ECO DAR VA ROG IN SPECIAL UNUI MEDIC SA IMI SPUNA CE POATE FI, EU INCA ALAPTEZ FETITA MICA, DE LA CE SUNT ACESTE SINTOME, POATE FI CEVA GRAV, MULTUMESC.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Trebuie exclusa sarcina. De asemenea, este bine sa consultati si un medic internist pentru o evaluare clinico-biologica ( in cazul in care sarcina este exclusa).

Teo04.

acum 10 ani

multumesc foarte mult voi merge sa ma consulte cineva dar cred ca sarcina este sa vedem pina la urma.