caca verde la bebe

Nou nascutul

Postata de LIVIA106705 cu 12 ani in urma.

buna ziua!
am o fetita de 2 luni si-mi face scaun verde.I-am dat san pana acum 3 saptamani dupa care i-am bagat si supliment de lapte praf,nan hipoalergenic,si face normal cand ii dau mai multe mese consecutive de lapte praf si verde si moale cand ii dau san.Este normal?

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 12 ani

da

Iuli

acum 12 ani

Da dar orice nelamurire aveti trebuie sa o discutati cu pediatrul.