bebe

Nou nascutul

Postata de 123 cu 14 ani in urma.

buna!am si eu o mica intrebare...am o fetita de 5 luni si asi vrea sa stiu cum sa ii prepar supa de legume???

Raspunsuri (9)

Elena B

acum 14 ani

Supa de legume pt copii se prepara la fel ca cea pentru adulti. Se fierb legumele si se paseaza.Vezi ca sunt carti pt cresterea copilului unde gasesti toate informatiile. Este posibil sa gasesti chiar pe internet. In urma cu mai multi ani era o carte ''Mama si copilul'', AUTOR cAPRARU(PARCA), FOARTE COMPLETA, cU tot ce trebuie pt cresterea unui copil..

acum 14 ani

am sa caut aceasta carte...pt ca am foarte mare nevoie de ea

Alina

acum 14 ani

Daca, inca, nu ai cumparat cartea ti-o pot trimite eu prin e-mail. Eu am si cartea dar o am si in calculator in format pdf.Adresa mea de e-amil e [email protected] cele bune si sanatate la bebelusa.

laura rus

acum 14 ani

buna..ai putea sa mi trimiti si mie cartea...o caut de ceva vreme....mersi mult..
[email protected]

mersi mult
laura.

acum 14 ani

inca nu am facut rost de carte,daca doriti mi-o puteti trimite prin e-mail,[email protected]

Alina

acum 14 ani

Imi pare rau dar tot incerc sa atasez cartea si nu merge ca e prea mare, hai sa incercam pe messenger poate reusiti sa o descarcati asa.

acum 14 ani

ok

acum 14 ani

alina te rog da-mi si mie add pe mess

ikka

acum 13 ani

ai facut un copil si nu stii sa faci o supa de legume?mi-e mila de el