bebe nu ia in greutate

Nou nascutul

Postata de narcisa30 cu 10 ani in urma.

buna ziua.
va rog ajutati-ma cu un sfat. fetita mea are 3 luni jumatate. am nascut-o cu 2950g iar acum are 4800g. de 2 saptamani am observat ca nu ia deloc in greutate. nici macar cand e cantarita imediat dupa masa nu se vede vreo diferenta. unde gresesc? e adevarat ca a fost racita si poate a mancat mai putin. mananca 90-100ml maxim 120 foarte rar la 3 sau chiar 4 ore. n-o pot face sa manance mai mult nicicum. chiar si cantitatea asta o mananca in reprize. multumesc!

Raspunsuri (1)

---

acum 10 ani

mergeti aici si intreabati-l pe Scarface, care mi-a ajutat si mie sa gasesc cauza problemelor la copilul meu (in cazul meu era laptele praf de care nu-mi dadusem seama cat de toxic este pentru copil)
http://s*****a