bebe la 4 luni

Nou nascutul

Postata de marianamatei cu 12 ani in urma.

buna ziua,
Astazi am fost cu fetita mea la medicul neurolog din ploiesti, si dupa examinare mi-a spus ca fetita mea are sindromul palsului asimetric... au ceva de genul, adica fetita mea cand plange se observa cum buza de jos este putin stramba. Ca si cum ar plange un copil rasfata, putin strengar.

Exista acest sindrom , si daca da cum se poate trata?

Mentionez ca gurita ei nu este intotdeauna asa. Doar uneori ,, cand plange

Raspunsuri (2)

TataNicu

acum 12 ani

Stati linistita, Sindromul Down este departe de copilul dvs

ramona

acum 10 ani

M-as bucura tare mult daca mi-ai puea raspunde...cum s-a dezvoltat copilul dumneavoastra?!!Si fetita mea plange cu gurita intr-o parte si nu stiu ce sa fac1 Va multumesc