Neutrofil problematic?

Neutropenie Neutropenie autoimuna Neutropenie febrila Neutropenie asociata cu SIDA Neutropenie asociata cu chimioterapia
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1488985057 cu 7 ani in urma.

In urma efectuarii unor analize medicale mi-au iesit urmatoarele valori: Leucocite 5.2 mii/uL(valoare optima cuprinsa intre 4 - 10) si Neutrofil scazut 43 ( Iar valoarea optima e intre 45-80). E cumva vreun motiv de ingrijorare? Celelalte sunt in parametrii corespunzatori.

Raspunsuri (1)

Utilizator11570086134

acum 4 ani

Există tratament pentru neutropenia autoimuna și medici specialiști ptr această mare problema ?
Va rog din suflet să îmi răspundeți !