un medicament

Neuropatii

Postata de rodica191070 cu 13 ani in urma.

La ce este bun medicamentul REDEGIN?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Scrie pe prospect, doamna. Gasiti aici toate informatiile: http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=2242

Medic Epuran

acum 13 ani

REDERGIN este un medicament vasodilatator periferic, din clasa alcaloizilor din ergot, folosit în cazuri de insuficienţă cerebrală, tulburări acute ischemice cerebrale, hipertensiune, migrene şi dureri de cap de origine vasculară.