sindrom piramidal

Neuropatii

Postata de Laura Ioana3 cu 10 ani in urma.

Ce sanse de recuperare are un copil diagnosticat cu sindrom pyramidal? Va avea control asupra mainilor in asa fel incat sa poata sa scrie?

Raspunsuri (5)

Utilizator21600378996

acum 3 ani

Buna! Au trecut cativa ani de cand ati adresat aceasta intrebare dar copilul meu are acelasi diagnostic,si as vrea sa stiu din experienta altor mame cum s-au dezvoltat copiii.

Utilizator21600378996

acum 3 ani

bUNA!Copilul meu are acelasi diagnostic,si as vrea sa stiu din experienta altor mame cum s-au dezvoltat copiii.

Utilizator21600378996

acum 3 ani

Copilul meu are acelasi diagnostic,si as vrea sa stiu din experienta altor mame cum s-au dezvoltat copiii.

Utilizator21600378996

acum 3 ani

Copilul meu are acelasi diagnostic

Utilizator11621004445

acum 2 ani

Ați putea să îmi spuneți dacă vi sa dat un răspuns și în ce stare e copilașul ... Sunt disperata nimeni nu îmi explică nimic ... o să și revină dacă face kinetoterapie are 7luni ... E o formă ușoară de sindrom bipiramidal
Nu știu ce să mai fac și să mai cred